Datum(D/M/Y) Wedstrijd Plaats Land Niveau
20-01-2019 Voorjaarstraining Oss Nederland Trainingsrit
27-01-2019 Voorjaarstraining Oss Nederland Trainingsrit
Datum(D/M/Y) Wedstrijd Plaats Land Niveau
03-02-2019 Voorjaarstraining Oss Nederland Trainingsrit
10-02-2019 Voorjaarstraining Oss Nederland Trainingsrit
17-02-2019 Voorjaarstraining Oss Nederland Trainingsrit
24-02-2019 Voorjaarstraining Oss Nederland Trainingsrit
Datum(D/M/Y) Wedstrijd Plaats Land Niveau
03-03-2019 Voorjaarstraining Oss Nederland Trainingsrit
03-03-2019 Brussel-Opwijk Brussel België Beloftecompetitie
09-03-2019 Ronde van Zuid Holland Den Haag / Kijkduin Nederland Vrije Wedstrijd (klassieker)
10-03-2019 Omloop van Schijndel Schijndel Nederland Belisolklassement / Criterium
17-03-2019 Omloop van de Houtse Linies Oosterhout Nederland Vrije wedstrijd (klassieker)
31-03-2019 V.D. Akker Aqua Service Tour Heeswijk-Dinther Nederland Belisolklassement / Criterium
Datum(D/M/Y) Wedstrijd Plaats Land Niveau
06-04-2019 Grote Ronde van de Veen koloniën Veendam Nederland Clubcompetitie
07-04-2019 Rund um Düren Düren Duitsland Vrije wedstrijd (klassieker)
07-04-2019 Wielerronde van Oploo Oploo Nederland Belisolklassement / Criterium
13-04-2019 G.P. Tombroek-Rollegem Tombroek België Beloftecompetitie
13-04-2019 Zuiderzeeronde Dronten Nederland Clubcompetitie
14-04-2019 Nobutec Omloop v/d Glazen Stad Kwintsheul Nederland Vrije Wedstrijd
17/21-04-2019 Arden Challenge België Etappewedstrijd
22-04-2019 Grote Ronde van Gerwen Gerwen Nederland Belisolklassement / Criterium
28-04-2019 Ronde van Geldrop Geldrop Nederland Belisolklassement / Criterium

 

Datum(D/M/Y) Wedstrijd Plaats Land Niveau
05-05-2019 Ton Dolmans Trofee Stein Nederland Topcompetitie
11-05-2019 Grote Prijs Arjaan de Schipper Goes Nederland Beloftecompetitie
12-05-2019 Wielerronde van Uden Uden Nederland Belisolklassement/criterium
18-05-2019 Zuidhollandse Eilanden Tour Spijkenisse Nederland Clubcompetitie
19-05-2019 Simac Omloop der Kempen Veldhoven Nederland Topcompetitie
25-05-2019 Omloop Hoeksche Waard Puttershoek Nederland Clubcompetitie
25-05-2019 Kermisronde van Westerhoven Westerhoven Nederland Belisolklassement/Criterium
30-05-2019 Regiobank Kersenronde Mierlo Nederland Beloftecompetitie

 

Datum(D/M/Y) Wedstrijd Plaats Land Niveau
02-06-2019 Ronde van Limburg Stein Nederland Topcompetitie
05-06-2019 Parel van de Veluwe Harderwijk Nederland Clubcompetitie
09-06-2019 Regiokampioenschap Maren-Kessel Nederland DK
11-06-2019 Grote Bavaria Ronde Lieshout Lieshout Nederland Belisolklassement/Criterium
15-06-2019 Wielerweekend Rodne Roden Nederland Clubcompetitie
15-06-2019 Wielerweekend Roden - Ploegentijdrit Roden Nederland Clubcompetitie
16-06-2019 Wielerweekend Roden - Criterium Roden Nederland Clubcompetitie
16-06-2019 Wielerweekend Roden - Klassieker Roden Nederland Clubcompetitie
17-06-2019 Ronde van Riethoven Riethoven Nederland Belisolklassement/Criterium
22-06-2019 Ronde van Eindhoven (HTC) Eindhoven Nederland Belisolklassement/Criterium
23-06-2019 Ronde van Eindhoven (HTC) Eindhoven Nederland Belisolklassement/Criterium
23-06-2019 Color Code Bassenge Bassenge Belgie Beloftecompetitie
23-06-2019 NK weg E.Z.C. Dongen Nederland NK
24-06-2019 Kermiseronde van Luyksgestel Luyksgestel Nederland Belisolklassement/Criterium
25-06-2019 Kermisronde Hapert Hapert Nederland Belisolklassement/Criterium
26-06-2019 NK tijdrijden Belofte/E.Z.C Ede Nederland NK
29-06-2019 NK weg Belofte Ede Nederland NK
30-06-2019 Bladel Bladel Nederland Belisolklassement/Criterium

 

Datum(D/M/Y) Wedstrijd Plaats Land Niveau
03-07-2019 Klimtijdrit Vaals Vaals Nederland Topcompetitie
07-07-2019 Omloop het Nieuwsblad Zottegem Belgie Beloftecompetitie
07-07-2019 Omloop der Zevenheuvelen Berg en Dal Nederland Clubcompetitie
12-07-2019 Internationaal Belofteweekend Hulst Nederland Beloftecompetitie
13-07-2019 Internationaal Belofteweekend Hulst Nederland Beloftecompetitie
16-07-2019 Kermisronde Bergeijk Bergeijk Nederland Belisolklassement/Criterium
29-07-2019 Kermisronde Duizel Duizel Nederland Belisolklassement/Criterium

 

Datum(D/M/Y) Wedstrijd Plaats Land Niveau
01-08-2019 Ronde van Vysocina - Etappe 1 Tsjechie Etappewedstrijd
02-08-2019 Ronde van Vysocina - Etappe 2 Tsjechie Etappewedstrijd
03-08-2019 Ronde van Vysocina - Etappe 3 Tsjechie Etappewedstrijd
04-08-2019 Ronde van Vysocina - Etappe 4 Tsjechie Etappewedstrijd
03-08-2019 Mijl van Mares Maarheze Nederland Belisolklassement/Criterium
04-08-2019 Hel van Voerendaal Voerendaal Nederland Beloftecompetitie
04-08-2019 Ster van Aartselaar Aartselaar Belgie Vrije wedstrijd (klassieker)
12-08-2019 Wielerronde van Steensel Steensel Nederland Belisolklassement/Criterium
24-08-2019 Ronde van Kerspelen Harkema Nederland Clubcompetitie
25-08-2019 Omloop van Valkenswaard Valkenswaard Nederland Vrije wedstrijd (klassieker)
31-08-2019 Kermisronde van de Weebosch Weebosch Nederland Belisolklassement/Criterium
31-08-2019 Ploegentijdrit Ntb Nederland Clubcompetitie

 

Datum(D/M/Y) Wedstrijd Plaats Land Niveau
01-09-2019 Meerhout (interclub) Meerhout Belgie Vrije wedstrijd (klassieker)
07-09-2019 Groeistadklassieker Amersfoort Nederland Vrije wedstrijd (klassieker)
08-09-2019 Eurode omloop Kerkrade Nederland Vrije wedstrijd (klassieker)
14-09-2019 Finaleweekend Nederland Clubcompetitie
15-09-2019 Finaleweekend Nederland Clubcompetitie
28-09-2019 NCK Dronten Nederland NK