Datum (D/M/Y) Wedstrijd Plaats Land Niveau
Datum (D/M/Y) Wedstrijd Plaats Land Niveau
20/02/2021 Clubkampioenschappen Valkenswaard Nederland Overige
28/02/2021 Brussel-Opwijk Brussel België Beloftencompetitie
Datum (D/M/Y) Wedstrijd Plaats Land Niveau
Wordt verplaatst Craft Ster van Zwolle Zwolle Nederland Holland Cup UCI
09/03/2021 Olympia’s Tour 1 Nederland Etappewedstrijd
10/03/2021 Olympia’s Tour 2 Nederland Etappewedstrijd
11/03/2021 Olympia’s Tour 3 Nederland Etappewedstrijd
12/03/2021 Olympia’s Tour 4 Nederland Etappewedstrijd
13/03/2021 Zuiderzee Ronde Dronten Nederland Clubcompetitie
Wordt verplaatst Dorpenomloop Rucpen Rucpen Nederland Holland Cup UCI
19/03/2021 Younger Coast Challenge Bredene België Vrije wedstrijd
20/03/2021 Ronde van Groningen Uithuizermeeden Nederland Vrije wedstrijd
21/03/2021 Omloop van de Houtse Linies Oosterhout Nederland Vrije wedstrijd
27/03/2021 Ronde van Zuid-Holland Den Haag Nederland Vrije wedstrijd
27/03/2021 Wim Hendriks Trofee Koewacht Nederland Beloftencompetitie
Datum (D/M/Y) Wedstrijd Plaats Land Niveau
10/04/2021 Omloop van de Braakman Philippine Nederland Topcompetitie
18/04/2021 GP Tombroek-Rollegem Kortrijk België Beloftencompetitie
24/04/2021 PWZ Zuidenveld Tour Nieuw Amsterdam Nederland Vrije westrijd
25/04/2021 Ronde van Noord-Holland Alkmaar Nederland Topcompetitie
Datum (D/M/Y) Wedstrijd Plaats Land Niveau
01/05/2021 Ronde van Overijssel Rijssen Nederland Holland Cup UCI
02/05/2021 Ton Dolmans Trofee Stein Nederland Topcompetitie
08/05/2021 H4a Beloften Weekend 1 Philippine Nederland Beloftencompetitie
09/05/2021 H4a Beloften Weekend 2 Philippine Nederland Beloftencompetitie
10/05/2021 H4a Beloften Weekend 3 Philippine Nederland Beloftencompetitie
13/05/2021 Kersenronde Mierlo Nederland Beloftencompetitie
16/05/2021 Omloop der Kempen Veldhoven Nederland Topcompetitie
22/05/2021 Dorpenomloop Drenthe Assen Nederland Clubcompetitie
30/05/2021 Ronde van Zuid-Oost Friesland Appelscha Nederland Vrije wedstrijd
30/05/2021 GP Color Code Bassenge Bassenge België Beloftencompetitie
Datum (D/M/Y) Wedstrijd Plaats Land Niveau
06/06/2021 Midden-Brabant Poort Omloop Gilze Nederland Vrije wedstrijd
13/06/2021 Ronde van Limburg Stein Nederland Topcompetitie
13/06/2021 Wielerdag Roden Roden Nederland Clubcompetitie
13/06/2021 NK Tijdrijden Emmen Nederland NK
18/06/2021 NK Weg beloften 1 Wijster Nederland Beloftencompetitie
19/06/2021 NK Weg beloften 2 Wijster Nederland Beloftencompetitie
20/06/2021 NK Weg beloften 3 Wijster Nederland Beloftencompetitie
26/06/2021 Omloop Het Nieuwsblad Zottegem België Beloftencompetitie
Datum (D/M/Y) Wedstrijd Plaats Land Niveau
Datum (D/M/Y) Wedstrijd Plaats Land Niveau
01/08/2021 Hel van Voerendaal Voerendaal Nederland Beloftencompetitie
05/08/2021 Ronde van Vysocina Vysocina Tsjechië Etappewedstrijd
06/08/2021 Ronde van Vysocina Vysocina Tsjechië Etappewedstrijd
07/08/2021 Ronde van Vysocina Vysocina Tsjechië Etappewedstrijd
08/08/2021 Ronde van Vysocina Vysocina Tsjechië Etappewedstrijd
21/08/2021 Ronde van Kerspelen Drogeham Nederland Clubcompetitie
29/08/2021 Ronde van de Achterhoek Doetichem Nederland Holland Cup UCI
Datum (D/M/Y) Wedstrijd Plaats Land Niveau
05/09/2021 GP Albert Fauville Charleroi België Beloftencompetitie
05/09/2021 Omloop van Valkenswaard Valkenswaard Nederland Topcompetitie
11/09/2021 Omloop Staverden Ermelo Nederland Clubcompetitie
11/09/2021 Arno Wallaard Memorial Meerkerk Nederland Holland Cup UCI
12/09/2021 Eurode Omloop Kerkrade Nederland Topcompetitie
22/09/2021 Arden Challenge 1 Erezée België Etappewedstrijd
23/09/2021 Arden Challenge 2 Rachamps België Etappewedstrijd
24/09/2021 Arden Challenge 3 Léglise België Etappewedstrijd
25/09/2021 Arden Challenge 4 Rouvroy België Etappewedstrijd
25/09/2021 Arden Challenge 5 Libramont België Etappewedstrijd
26/09/2021 Finaleweekend Watersley Nederland Clubcompetitie
26/09/2021 Finaleweekend Watersley Nederland Clubcompetitie
Datum (D/M/Y) Wedstrijd Plaats Land Niveau
03/10/2021 Ronde van Midden-Brabant Dongen Nederland Vrije wedstrijd